Інформаційне повідомлення!

Дата: 28.09.2022 13:59

Турійська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць.

Організатор громадського обговорення – Турійська селищна рада.

Перелік назв вулиць, які пропонуються до перейменування:

смт Турійськ

- вул. 8 Березня

- вул. 9 Травня

- вул. Ватутіна на: Сміливих, Земна, Веселкова, Річкова, Мальовнича, Гучна

- вул. Гагаріна

- вул. Першотравнева на вул. Травнева

- провул. Першотравневий на пров. Травневий

с. Дуліби

- вул. 41-ої стрілецької дивізії на вул. Молодіжна

с. Купичів

- вул. Дружби Народів

- вул. Першого Травня

с. Обенижі

- вул. Гагаріна

с. Радовичі

- вул. Колгоспна

Зауваження та пропозиції (з відповідним обґрунтуванням) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням найменування (юр. особи), прізвища, імені, по батькові (фіз. особи) та адреси до 28 грудня включно, на поштову адресу: 44801, майдан Центральний, 1, смт Турійськ, Ковельського району Волинської області або на електронну пошту Турійської селищно ради: srada@ukr.net

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Турійській селищній раді за адресою: майдан Центральний, 1, смт Турійськ, Ковельського району Волинської області; електронна пошта: srada@ukr.net.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності – Перейма Оксана Сергіївна.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Турійської селищної ради протягом 5 днів після проведення громадських слухань.