Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

З військовими почестями загиблого воїна Олександра Догойду провели в останню земну дорогу

Дата: 17.08.2022 10:09
Кількість переглядів: 179

Фото без описуЗасумував серпень... Тихою журбою сповнилися серця турійчан. Звістка про загибель нашого земляка Олександра Догойди, яка надійшла третього серпня від побратимів по духу і зброї, чорним крилом смутку накрила Турійщину. Ворожа куля обірвала життя турійчанина у важкому бою на Донеччині. Тепер йому назавжди 57... Два тижні очікувань... і наш Герой повернувся на рідну землю...

А сьогодні провести Воїна, ім'я якого назавжди буде вписане в історію вільної і незалежної України, зійшлися та з'їхалися родина, земляки, побратими – усі, хто знав і поважав Олександра – людину щирої душі, гарного господаря і сім'янина, привітного колегу і сусіда, справжнього патріота та доблесного Воїна.

Від рідного дому до місця земного спочинку вулицями рідного селища військові на плечах пронесли загиблого воїна під звуки духового оркестру. За душу Олександра підносилися молитви. Чин поховання у Свято-Троїцькому храмі звершив митрофорний протоієрей о. Миколай спільно з духовенством деканату.

Поховали Олександра Догойду з військовими почестями. У мить прощання для Героя прозвучав Державний Гімн України та військовий салют.

Сектор розвитку, комунікацій, зв'язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора