Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Рятувальники закликали аграріїв ретельно виконувати протипожежні вимоги

Дата: 12.07.2022 10:32
Кількість переглядів: 336

Фото без описуРятувальники продовжують превентивні заходи для збереження врожаю від пожеж.

11 липня у Ковельському районі співробітники ДСНС продовжили інформаційні рейди у місцях збирання врожаю та місцевих сільськогосподарських підприємствах, зокрема відвідали ФГ «АМіЛа», СВК «Слава», СГ «Лаванда», ФГ «Трипілля ЛММ», що знаходяться на території Турійської територіальної громади, де провели протипожежні інструктажі з працівниками та власниками підприємства.

Рятувальники закликали аграріїв ретельно виконувати протипожежні вимоги, бути обережними при використанні відкритого вогню, а також не спалювати стерню та післяжнивні залишки на полях. Натомість рекомендували переорювати угіддя, що сприятиме збагаченню грунтів. 

Працівники ДСНС оглянули зернозбиральну техніку, перевірили наявність вогнегасників, їх справність. Поспілкувалися з відповідальними особами, щодо дотримання протипожежного режиму на об’єктах в цілому, про заборону куріння у невизначених місцях.

Під час профілактичних заходів учасники рейдової групи поширили серед громадян та аграріїв друковані матеріали з роз’ясненнями вимог безпеки під час збирання врожаю.

Ковельське РУ ГУ ДСНС України у Волинській області.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора