Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду?

Дата: 30.06.2022 14:30
Кількість переглядів: 186

Фото без описуЗ червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії.

Вчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів є запорукою швидшого відновлення після інсультів, інфарктів, операцій та інших важких станів. У чисельних випадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання первинної інвалідності.

Пройти реабілітацію за кошти Фонду можуть усі застраховані особи, для яких лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, де вони перебувають, визначена така потреба.

ФССУ фінансує повний курс проходження медичної реабілітації за широким спектром профілів, зокрема, за профілем нейрореабілітації, м’язово-скелетної реабілітації, кардіо-пульмонарної реабілітації, при порушенні перебігу вагітності та ін.

Зверніть увагу, направлення на реабілітаційне лікування за кошти Фонду здійснюється зі стаціонару лікарні.

Як пройти реабілітацію за кошти Фонду у інфографіці:

Фото без опису

Для отримання додаткової інформації звертайтесь у Володимир-Волинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області за телефоном: (03342) 3-86-26

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора