Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Рятувальники вкотре провели відпрацювання серед громадян району

Дата: 07.06.2022 08:33
Кількість переглядів: 182

Шостого червня працівники Ковельського районного управління та 17-ї ДПРЧ  2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області провели відпрацювання у селі Осекрів Турійської територіальної громади та селах Сомин, Відути Луківської територіальної громади для того, щоб попередити пожежі та інші надзвичайні ситуації у житловому секторі.

Рятувальники особливу увагу звернули на дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі, у побуті, під час відпочинку у рекреаційних зонах та екосистемах. Нагадали заходи безпеки під час експлуатації  електроприладів та правила поведінки під час грози. Розповіли про першочергові дії при виникненні пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, також наголосили на безпеці дітей під час літніх канікул, залишили листівки та іншу друковану продукцію відповідної тематики.

Рятувальники нагадали номери екстрених служб та  перші дії при виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації, в реаліях сьогодення.

Наголосили на поведінці під час сигналу «Увага всім!», «Тривога!», та діях на вулиці  у випадку загрози, чи у разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

Наголосили на забороні випалювання сухої рослинності, сміття, та адміністративній відповідальності за дані дії.

Особлива увага рятувальників була звернена до осіб, багатодітних сімей, одинокопроживаючих та тих, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора