Із військовими почестями та шаною провели в останню земну дорогу Героя Миколу Столярука

Дата: 26.05.2022 11:51

Фото без описуУкраїнського Воїна Миколу Столярука, який загинув у боях за Україну, провести в останню земну дорогу зійшлися усі Дуліби, як то кажуть ­– від малого до старого, приїхали люди й з навколишніх сіл. І не лише тому, що він Герой, а й тому, що в пам’яті односельчан Микола – добра, привітна, щира людина з відкритим серцем і душею. П’ятнадцятого травня наш захисник зустрів своє 24-річчя, а дев’ятнадцятого – поклав життя на вівтар незалежності України у боях на Донеччині. Не стало для мами сина, для сестри – брата, для родини – близької людини, бо став Микола у стрій Небесного легіону, залишивши тут, на Землі, гірку скорботу.

На колінах, створивши коридор шани, Українського Воїна зустрічало село за селом. На плечах військових рідними вулицями пронесли Героя до місця його земного спочинку. Духовенство Турійського благочиння Української Православної Церкви спільно піднесли молитви за душу загиблого воїна, яка, ми щиро віримо, буде у Царстві Небесному. Адже немає більшої любові, як віддати життя своє заради ближніх. Вервечкою прощалися люди із земляком. На його честь прозвучав військовий салют, а тіло віддали землі під звуки Державного Гімну України.

Вічна пам‘ять про воїна Миколу житиме у серцях, його ім’я залишиться назавжди на скрижалях історії.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.