Як працював пункт надання гуманітарної допомоги при селищній раді упродовж травня?

Дата: 18.05.2022 11:07

Фото без описуПродовжуємо інформувати Турійську громаду про діяльність пункту надання гуманітарної допомоги, який діє при Турійській селищній раді. Отож, упродовж травня до нас надійшли гуманітарні вантажі із Королівства Данія та з міст Красностав і Райовець-Фабричний Республіки Польща. Щиро дякуємо нашим волонтерам та благодійникам з-закордону за згуртування у цей важкий час і таку важливу для українців допомогу.

В свою чергу Турійська селищна рада формувала та відправляла гуманітарні вантажі двічі на Харківщину, а також для 14-ї окремої механізованої бригади, турійської та луцької територіальної роти охорони.

Упродовж двох тижнів була надана гуманітарна допомога (продукти, засоби гігієни, одяг, взуття) 259 внутрішньо переміщеним людям, серед них – 81 дитині.

Гуртуймося! Підтримуймо один одного! Все буде Україна!

Фото без описуФото без опису

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.