Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 02.05.2022 року:

Дата: 02.05.2022 14:28

Швачка. Завдання та обов’язки: пошиття чоловічих сорочок та жіночих блуз. Заробітна плата до 15000 за умови виконання визначеної за робочий день норми.

Механік швейного устаткування. Завдання та обов’язки: здійснення налаштування, обслуговування і ремонту швейного устаткування. Заробітна плата 8500 грн. Розмір заробітної плати може бути збільшений залежно від кваліфікації і об’єму виконаних робіт.

Тракторист. Завдання та обов’язки: робота на тракторі МТЗ 92, та екскаваторі ЕО 2620, виконання дорожніх робіт. Заробітна плата 9765 грн.

Оператор заправних станцій. Завдання та обов’язки: робота помічника оператора заправних станцій, заправка автомобілів паливом через паливо-роздавальні колонки АЗК, якісне обслуговування клієнтів, забезпечення чистоти території та дбайливої експлуатації обладнання АЗК. Заробітна плата 7000 грн.

Офіціант. Завдання та обов’язки: сервірування столу, зустріч відвідувачів, знайомство їх з меню, у разі потреби – поради у виборі страв, одержання замовлення, передача замовлень на кухню, доставка замовлення відвідувачу, збір використаного посуду, прибирання столу тощо. Заробітна плата 6600 грн.

За детальною інформацією звертатись до Турійської районної філії Волинського ОЦЗ: смт Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел. 0336321670, 0336321099.