Солодкі моменти та приємні емоції для діток переселенців

Дата: 28.04.2022 15:24

Війна стирає посмішки з дитячих облич. Але сонечко повинне їм усміхатися, адже попри все – дитинство ніхто не відміняв. Турійська громада прийняла до 400 дітей, які разом з батьками змушені були покинути свої домівки і втікати від жахіть війни. У ці світлі Великодні дні для частинки з них селищна рада спільно із волонтерами та благодійниками організували розважальний захід. Солодкі моменти та приємні емоції щедро дарувало діткам розважальне агентство «Chocolate» з Ковеля. Фоє Турійського міського будинку культури в той день наповнилося дитячим сміхом та галасом й півтори годинна програма від волонтерів з Ковеля стала острівцем дитинства та безтурботності, у якому поєдналися дитяча безпосередність із любов’ю до України.

А на продовження – музика. Свою творчість діткам і батькам подарували гостя з Володимира Ліна Ткачук, наша турійська вокаліста Ірина Скубій та маленька зірочка із Миколаєва Даринка Домаскіна.

А доповненням стали солодкі гостинці від Турійської селищної ради та соловичівської пекарні «Хлібний край».

Єднаймося! Підтримуймо один одного! І вірмо в перемогу. Все буде Україна!

Прессекретар Турійської селищної ради.