Закрийте небо над Україною: Турійщина звернулася до міжнародної спільноти

Дата: 06.03.2022 14:06

Фото без описуНа 24 позачерговій сесії Турійської селищної ради депутати одноголосно прийняли рішення звернутися до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-Міністра Великобританії, Генерального секретаря НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО з проханням закрити небо над Україною.

«Ми, депутати Турійської селищної ради, звертаємось до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання із закриттям неба.

Підтримайте звернення України до НАТО про закриття неба!

Діяти потрібно негайно!», – йдеться у зверненні Турійської селищної ради.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.