Опорний заклад "Турійський ліцей" оснащений сучасним інтерактивним обладнанням

Дата: 17.02.2022 14:06

Фото без опису Фото без опису

Опорний заклад "Турійський ліцей" днями отримав нове інтерактивне обладнання, яке дасть можливість уроки з інформатики проводити по-новому: сучасно, пізнавально і цікаво.
На відкритий урок із застосуванням новинок технології завітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради Людмила Дячук, директор навчального закладу Оксана Ковальчук. Також долучилася депутат Турійської селищної ради Антоніна Гут, яка є  помічником-консультантом депутата Верховної Ради Валерія Стернійчука. Саме за його сприяння з державного бюджету були виділені кошти на закупівлю меблів, 2 інтерактивних дошок, 14 комп'ютерів, 5 роботів-конструкторів, 2 мультимедійних проекторів, цифрової камери та іншого обладнання на загальну суму 679 тисяч гривень.
Завдяки спільній роботі з відділом освіти, молоді та спорту вдалося у найкоротші терміни провести тендер та освоїти виділені кошти із соцеконому.
Гарна співпраця дає ось такі чудові результати.
Сектор розвитку, комунікацій, зв'язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.