Дух єднання і патріотичності панував у Будинку дитячої творчості

Дата: 16.02.2022 16:35

Фото без описуДух єднання та патріотичності панував 16 лютого у молодіжно-творчому осередку нашої громади – Будинку дитячої творчості. Для гуртківців працівники БДТ підготували цікаву та змістовну презентацію, під час якої відбувся екскурс різними віхами нашої історії, державотворення, становлення. Гордо та щемливо прозвучали з дитячих вуст Державний Гімн України та молитва за нашу країну.

А на продовження – творча частина, різноманітні майстер-класи. Керівники гуртків запропонували вихованцям на згадку про День єднання створити патріотичні вироби. Натхненно та із захопленням діти поринули у світ творчості, і результат потішив всіх. А головне, що в цей день вони відчули, що єдині і дух українства живе у кожному з нас.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.