Оголошення про проведення конкурсу на художнього керівника клубу с.Обенижі

Дата: 08.02.2022 18:11

Оголошення про проведення конкурсу на художнього керівника клубу с.Обенижі

Кваліфікаційні вимоги: Повна, або базова вища, або середня спеціальна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж творчої роботи для спеціаліста — не менше 3 років; бакалавра — не менше 5 років.

Подання документів для участі в конкурсі:

1. Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду художнього керівника клубу с.Обенижі.

2. Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії закладу культури, що проводить конкурс, заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи:

• особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

3. Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

4. Зазначені документи подаються особисто або надсилаються на поштову адресу органу управління у встановлений строк.

Документи приймаються у строк з 08.02.2022 по 09.03.2022 року, за адресою: вул. Сагайдачного,1, головним спеціалістом з питань культури Турійської селищної ради.

Електронна адреса: srada@ukr.net