Відбулося засідання робочої групи по підготовці до створення добровольчих формувань

Дата: 28.01.2022 15:53

Фото без описуФото без опису

28 січня заступник Турійського селищного голови Сергій Власюк провів перше засідання робочої групи із підготовки до створення на території Турійської громади добровольчих формувань.

Участь у ній взяли голова спілки атовців Турійщини "Булат" Володимир Сидорук; депутат Турійської селищної ради, учасник бойових дій Юрій Пушкарський; офіцер запасу Сергій Яровенко; заступник начальника поліції СПД № 1 (селища Турійськ) Ковельського районного управління поліції ГУНП у Волинській області Володимир Мазін.

Під час засідання було окреслено перші кроки, які потрібно зробити у підготовці до створення добробовольчих формувань, та розроблено план дій згідно із відповідною постановою Кабінету Міністрів України.

Шановні мешканці Турійської громади!

Якщо ви бажаєте стати учасниками добровольчих формувань, звертайтеся до заступника Турійського селищного голови Сергія Власюка за номером телефону (097)4465072 та до голови спілки атовців Турійщини Володимира Сидорука за номером телефону (050)3786679.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.