Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 24.01.2022 року:

Дата: 24.01.2022 15:20
Кількість переглядів: 486

Водій автотранспортних засобів. Завдання та обов’язки: перевезення вантажів за кордон автомобілем Volvo Є-5 з причепом, наявність електронного чіпа та закордонного  паспорта. Заробітна плата висока, окрім основної зарплати є доплата за фракт. 

Листоноша (поштар).  Завдання та обов’язки: доставка пошти, пенсій, товарів народного споживання  до адресатів. Виконання робіт в с. Бобли. Заробітна плата – 6500 грн.

Машиніст крана автомобільного. Завдання та обов’язки: керування, перенесення вантажів та обслуговування крана автомобільного на базі автомобіля ЗІЛ-130. Заробітна плата від 7000 грн.

Лікар загальної практики-сімейний лікар. Завдання та обов’язки: безпосереднє надання первинної медичної допомоги пацієнтам. Формування та контроль виконання плану обстежень та лікування, аналіз результатів досліджень, призначення медичних препаратів та інших лікувальних заходів. Направлення відповідно до медичних показань пацієнта, який не потребує екстреної медичної допомоги, для надання йому вторинної (спеціалізованої) або третинної медичної допомоги. Оформлення довідок, форм, листків непрацездатності. Заробітна плата 15000 грн.

Монтувальник шин. Завдання та обов’язки: здійснює монтаж та демонтаж шин автомобілів за допомогою спеціальних пристосувань. Виконує миття, очищення внутрішніх поверхонь, сушку шин. Накачує і підкачує шини повітрям на автомобілях, перевіряє тиск повітря в шинах за допомогою манометра. Заробітна плата 8000 грн.

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Завдання та обов’язки: здійснення поточного ремонту автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва. Заробітна плата 8000 грн.

 За детальною інформацією звертатись до Турійської районної філії Волинського ОЦЗ: смт Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел. 0336321670, 0336321099.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора