Представники Турійської селищної ради взяли участь в обговоренні законодавчих основ місцевого економічного розвитку

Дата: 21.01.2022 09:31

Днями заступник Турійського селищного голови Жанна Яковініч та керівник сектору розвитку, комунікацій, зв'язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради Галина Абрамчук взяли участь у спільному заході Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») та Асоціації міст України на тему «Обговорення законодавчих основ місцевого економічного розвитку".

В обласному центрі Волині присутні зібралися, аби обговорили законодавчі новації у сфері державної регіональної політики та місцевого економічного розвитку, тенденцій і наслідків відповідних законодавчих ініціатив.
Зокрема, учасники поспілкувалися про потенційний вплив на територіальні громади проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики» (№ 5323), який підготовлений Верховною Радою України до другого читання, а також механізми та інструменти стратегічного планування регіонального і місцевого розвитку.
Участь у форумі взяли народні депутати, представники обласної та районної влади, органів місцевого самоврядування, експерти та журналісти.

Модераторами заходу стали експерт з місцевого економічного розвитку Асоціація міст України Євгеній Шаповалов та виконавча директорка Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар'яна Конончук.

За інформацією пресслужби Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.