З Днем Соборності України!

Дата: 21.01.2022 22:08

З Днем Соборності України, шановна турійська громадо!

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас – єдина держава і ми – єдиний народ, який не зможуть розділити ні кордони, ні межі, ні погляди, ні вподобання.
Тому у цей святковий день хочу побажати кожному зберігати віру в себе, в свою батьківщину. Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, здатність знаходити спільну мову і здоровий патріотизм роблять націю сильною і нездоланною.
Єднаємося заради добробуту нашої країни. І нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!
Міцного здоров'я, миру та злагоди кожній родині!
Слава Україні!

Турійський селищний голова