Різдвяний концерт – для мешканців Дулібівського старостату

Дата: 17.01.2022 11:21

Недільний день, 16 січня, для мешканців сіл Дуліби й Туричани став особливим – для них вокальні колективи Турійського міського будинку культури організували атмосферний новорічно-різдвяний концерт.

Неповторне свято пісні подарували глядачам народний аматорський колектив «Сузір’я», чоловічий вокально-інструментальний ансамбль «Кант», а також тріо з народного аматорського колективу «Оксамит».

Гучними оплесками дякували сільські мешканці артистам за гарний, піднесений настрій та подаровані хвилини душевної насолоди.

Від імені громади та себе особисто щирі слова подяки за змістовний, наповнений духом Різдва концерт висловила староста Дулібівського старостату Тетяна Чайка.

Півтори години насиченої концертної програми промайнули наче мить, але вона зігріла серця людей, внесла нотки позитиву та радості у їх життя.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю а проєктної діяльності Турійської селищної ради.