Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 10 січня 2022 року:

Дата: 10.01.2022 10:03
Кількість переглядів: 477

Водій автотранспортних засобів. Завдання та обов’язки: перевезення вантажів за кордон автомобілем Volvo Є-5 з причепом, наявність електронного чіпа та закордонного  паспорта. Заробітна плата висока, окрім основної зарплати є доплата за фракт. 

Листоноша (поштар).  Завдання та обов’язки: доставка пошти, пенсій, товарів народного споживання  до адресатів. Виконання робіт в с. БоблиЗаробітна плата – 6500 грн.

Листоноша (поштар).  Завдання та обов’язки: доставка пошти, пенсій, товарів народного споживання  до адресатів. Виконання робіт в с. Мокрець.  Заробітна плата – 6500 грн.

Начальник відділу транспорту. Завдання та обов’язки: планування та загальна організація роботи транспортної дільниці підприємства; контроль роботи водіїв; щоденне забезпечення найбільш раціонального розподілу транспортних засобів по маршрутах; розробка графіків планових ремонтів та технічного обслуговування транспортних засобів; знання будови автомобіля. Заробітна плата висока.

Перукар (перукар-модельєр). Завдання та обов’язки: здійснювати різні види стрижок, зачісок, фарбування волосся, коригування форми вус і бороди. Заробітна плата від 6600 грн.

 За детальною інформацією звертатись до Турійської районної філії Волинського ОЦЗ: смт Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел. 0336321670, 0336321099.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора