Святкові віншування та казковий настрій панували у Турійській громаді у час Новоріччя

Дата: 04.01.2022 09:57

Фото без описуНовий 2022 рік уже перегортає перші сторінки. У Турійській громаді вони наповнені радісними святковими віншуваннями, гарним настроєм та цікавими забавами. Працівники культури Турійщини подбали, аби створити казковий настрій, насамперед, нашим діткам. Із цікавою насиченою святковою програмою група аніматорів Турійського міського будинку культури завітала у різні куточки Турійщини, зокрема розважили діток у Новому Дворі, Осьмиговичах, Тагачині, Растові. Веселі конкурси та забави, чудернацькі персонажі, подарунки і солодощі, які дарував Святий Миколай, робили дійство неповторним.

Із Новим 2022 роком традиційно у час Новоріччя привітав турійчан та всіх мешканців громади Турійський селищний голова Олексій Безсмертний. А працівники міського будинку культури подарували гарний настрій, пісні та святкові віншування.

У переддень свята не забули вони завітати і у трудові колективи.

Незважаючи на вік, у цей чарівний зимовий час усім нам хочеться казки, тож нехай магія Новоріччя буде присутня у кожній родині Турійської громади упродовж усього 2022 року.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.