Дата: 24.12.2021 15:00

28 грудня 2021 року о 12.00 в приміщенні Турійської селищної ради відбудеться перше засідання конкурсної комісії з проведення добору кандидатів на посади директорів будинків культури та завідувачів клубів Турійської селищної ради.

Порядок денний першого засідання конкурсної комісії з проведення добору кандидатів на посади директорів будинків культури та завідувачів клубів Турійської селищної ради:

1.Обрання голови комісії.

2.Розгляд документів, поданих кандидатами на посади директорів будинків культури та завідувачів клубів.

3.Про проходження кандидатів на посади директорів будинків культури та завідувачів клубів.

4.Про дату та час проведення другого засідання комісії.