Відвідали мешканок Турійщини, на долю яких випало пережити голодомор

Дата: 28.11.2021 11:48

Фото без описуУ ХХ столітті українці пережили три голодомори: 1921–1923, 1932–1933 і 1946–1947 років. Утім, наймасштабнішим був голод 1932–1933 років – саме його називають геноцидом українського народу здійсненим сталінським режимом. 27 листопада українці в усьому світі вшановували пам’ять жертв голодоморів.

У Турійській громаді проживає дві жіночки, які є переселенками зі східних областей України і на долю яких випало пережити голодомор 1932–1933 років. Це Олена Єрофіївна Гордіюк, 1928 року народження, яка мешкає у селі Задиби, та Віра Никифорівна Дячук, 1932 року народження, жителька села Турія.

Напередодні пам’ятного дня, коли українці вшановують жертв голодоморів, штучно зроблених радянською владою, Турійський селищний голова Олексій Безсмертний, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійської селищної ради Віктор Мазурак, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Валентина Туровська завітали в оселі до Олени Єрофіївни та Віри Никифорівни, вручили їм продуктові набори і пам’ятні подарунки.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.