Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд Кличко» запрошує долучатися до проєктів

Дата: 23.11.2021 14:50
Кількість переглядів: 367

Фото без описуБлагодійна організація «Благодійний фонд «Фонд Кличко» — всеукраїнська благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Цього року ми перевели усі наші освітні проєкти в діджитал-формат та створили для цього платформу Impactum. Зараз долучатися до проєктів можуть люди з усіх куточків України та в будь-який час.

Коротко про них. 1. Синергія — діджитал-проєкт про навички 21 століття для молоді, батьків, вчителів та громадських активістів. 2. Zero Waste School — освітній діджитал-проєкт, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах і популяризувати екодружній спосіб життя. 3. Democracy Hub — це проєкт, покликаний розвивати навички активного громадянства серед української молоді.

Участь у проєкті є безкоштовною. Участі у проєкті можуть взяти усі, хто подадуть анкету. Матеріали, які можна використати для інформування ми підготували за цим посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1EMm4eCa5jV1FHE6npxWnTlUHzI8Up24H Детальнішу інформацію Ви зможете прочитати у розділі «Проєкти» на нашому сайті http://www.klitschkofoundation.org

З повагою директор БО «Благодійний фонд «Фонд Кличко» 16.11.2021 Осадча А. В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора