Рятувальники попередили громадян про небезпеку пожеж у житловому секторі

Дата: 22.11.2021 08:58

Фото без описуФахівці Служби порятунку спільно з представниками поліції провели протипожежне відпрацювання житлового сектору у селах Тагачин та Клюськ.

Під час рейду громадянам роз’яснили про небезпеку неконтрольованого вогню, проінструктували щодо дій у разі виникнення пожежі у побуті, нагадали вимоги пожежної безпеки у побуті й закликали бути обережними з вогнем та не провокувати пожеж.

Особливо ретельно рятувальники пояснювали вимоги пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, зокрема закликали подбати про справність печей та димарів, розмістити перед топковим отвором негорючі листі та не залишати розпалені печі без нагляду.

Крім того, нагадали батькам не залишати маленьких дітей без нагляду, ховати від малюків сірники й запальнички.

Турійський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області.

.