Розпочалась реконструкція вулиці Луцької у Турійську

Дата: 16.11.2021 11:35

Фото без описуДнями розпочалась реконструкція однієї з центральних вулиць нашого селища. Питання про її розширення та ремонт постало вже давно у зв’язку із збільшенням активності автомобільного руху на даному автошляху через розміщення понад дорогою ринку та дитячого садочка. Минулого року Турійська селищна рада виготовила проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт по вулиці Луцькій. Передбачалося, що з обласного бюджету надійде 1 мільйон 250 тисяч гривень. Але в серпні нинішнього року розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації ці кошти були зняті (у такій ситуації опинилися 30 громад Волині, в тому числі і Турійська). Нині ж з’явився шанс отримати ці кошти, тому терміново розпочались ремонтні роботи на ділянці від Пагорба Слави до вулиці Кармелюка. До кінця року планується провести чорнові роботи з розширення проїжджої частини дороги: викорчовування старих дерев; підготовка нових зон озеленення; проведення чорнових робіт з асфальтно-бетонного покриття.

Фото без описуФото без опису

В цілому для проведення повної реконструкції усієї вулиці Луцької, відповідно до виготовленого проєкту, передбачалося 14 мільйонів гривень. Є сподівання, що за сприяння народного депутата Вячеслава Рубльова, а також депутатів обласної ради від Турійщини, необхідні кошти будуть виділені і вулиця Луцька набуде нового сучасного вигляду.

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю Турійської селищної ради.