Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Першочергове питання апаратної наради – вакцинація від COVID-19 

Дата: 11.11.2021 16:58
Кількість переглядів: 585

11 листопада під головуванням Турійського селищного голови Олексія Безсмертного була проведена розширена апаратна нарада за участю усіх працівників Турійської селищної ради. Першочерговим питанням порядку денного стало обговорення ситуації в громаді щодо захворювання на COVID-19 та проведення вакцинації.

Директор КНП «Турійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Жанна Бучко поінформувала присутніх, що темпи захворювання на COVID-19 у Турійській громаді стрімко зростають і на підтвердження навела такі статичні дані: у липні було підтверджено 7 захворювань на COVID-19, в серпні – 21, у вересні – 153, в жовтні – 301 і в листопаді – вже більше 200. При цьому вона зауважила, що почастішали випадки захворювання дітей. Щодо вакцинації, то Жанна Бучко зауважила, що якби люди активно розпочали щеплюватися від COVID-19 з початку кампанії з вакцинації, тобто з березня, то сьогодні ми б не мали такого росту захворювання і ажіотажу серед бажаючих вакцинуватися. Очільниця первинної ланки медицини Турійщини озвучила, що станом на 11 липня здійснено 7 628 щеплень, це немало, але для колективного імунітету потрібно 75 %. Далі нарада проходила у формі запитань-відповідей.

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний ознайомив колектив з наказом Міністерства охорони здоров'я України № 2393 від 1.11.2021 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 8.11.2021 за № 1452/37074, відповідно до якого розширено перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19. Голова зауважив, що працівники місцевого самоврядування поки що не входять до цього списку, але, швидше за все, – це лише питання часу. Очільник громади зазначив, що вакцинація – справа добровільна, кожен має зважено підійти до цього рішення, а також ознайомив із законодавчими нюансами, пов’язаними із відмовою вакцинуватися.

Заступник Турійського селищного голови Сергій Власюк поінформував про роботу виїзної бригади, яка проводить вакцинацію від COVID-19, та про організаційні моменти, пов’язані з цим.

Під час наради була озвучена також низка робочих моментів Турійської селищної ради.

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю Турійської селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора