9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 09:14

Фото без описуЩиро вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і примножувати духовні скарби нашого народу.

Ваша професія особлива. Ви – працівники клубних установ, бібліотекарі, викладачі спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, аматори сцени, митці – даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, вносите нотки позитиву у цей нелегкий час. Без вашої ініціативності й креативної думки неможливі зміни на краще. Своєю творчою працею ви звеличуєте наш Турійський край, примножуєте його успіхи і досягнення.

Щедрих творчих ужинків вам, натхнення та людської вдячності за таку потрібну людям працю. Хай щастить вам у творчості й особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний

та колектив Турійської селищної ради.