Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

На сходах селян у Туличеві говорили про землю та місцевий заклад культури

Дата: 04.11.2021 09:25
Кількість переглядів: 731

Фото без опису3 листопада у селі Туличів пройшли сходи селян. І хоч час для зібрань не найкращий у зв’язку із епідеміологічною ситуацією через збільшення захворювання на COVID-19, проте ситуація із виділенням земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у Туличеві набула певної гостроти і потребувала обговорення серед місцевих мешканців напередодні чергової сесії селищної ради.

На зустріч із селянами приїхали Турійський селищний голова Олексій Безсмертний, начальник відділу земельних відносин, екології та агропромислового комплексу Ірина Бащук, головний спеціаліст цього відділу Артем Тимошук. Також участь взяли власники та керівники агроформувань Роман Микитюк, Ірина Січковська, Павло Корецький, Микола Домбровський.

Як зауважив під час зустрічі староста Володимир Данилюк, у селі склалася ситуація, що охочих отримати землю чимало, а от самої землі недостатньо. Крім того, він зачитав список молодих сімей, які не мають ні паїв, ні городів. І таким людям, на думку старости, варто було б надати землю першочергово. Під час обговорення мова йшла про два наділи пасовища, площею 10 і 25 гектарів. На сходах прозвучали різні пропозиції, зокрема, залишити ці землі під пасовище загального користування, або ж поділити 10 гектарів між людьми, а 25 залишити як пасовище. Із 41 присутнього на зборах мешканців села 34 проголосували за другий варіант. А от кому і по скільки наділити земельні ділянки, вирішили детально обговорити наступного разу.

Фото без описуФото без опису

Крім того, на сходах селян туличівці обрали орган самоорганізації – активну групу місцевих мешканців, які допомагатимуть старості у питаннях благоустрою, вирішенні певних проблем та з організаційними моментами.

Також поговорили про долю місцевого закладу культури, який потребує капітального ремонту. Спільно із головою Турійської селищної ради та присутніми господарниками вирішили покроково ремонтувати будівлю, аби в майбутньому вона була центром соціального і культурно-розважального життя сільської громади.

Фото без опису

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю Турійської селищної ради.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора