Звернення Турійського селищного голови з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з України

Дата: 28.10.2021 12:40

Шановні земляки!
Дорогі ветерани Другої світової війни!

Сьогодні, 28 жовтня, в Україні відзначають 77-му річницю вигнання нацистів з України.
Будь-яка війна залишає криваві сліди на сторінках історії. Друга світова у літописі життя нашої держави стала однією з найтрагічніших віх. Смерть, голод, страждання переслідували українців упродовж окупації, і лише короткі звістки з фронту про перемогу над нацистами додавали сил землякам.
Висловлюю щирі слова вдячності за відданість народу тим, хто здолав нацистських окупантів, хто продовжує сьогодні славні бойові традиції старших поколінь, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.
В цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих. Вічна слава полеглим. Шануймо тих, хто воював за рідну землю і воює нині!
Турійський селищний голова
Олексій Безсмертний.