14 жовтня - День захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 07:00

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо сакральні для кожного українця свята: День українського козацтва,  день створення УПА та День захисників і захисниць України.
Таке поєднання — це символічний зв’язок багатьох поколінь захисників та захисниць від славетної козацької доби до сучасності. Адже за багатовікову історію український народ не раз ставав на захист рідної землі. І сьогодні знову боронить свою країну, знову в пекельній пащі війни гинуть патріоти, які кладуть на жертовник української державності свої життя.
Пам'ять і шана кожному українцю, який віддав своє життя в ім'я України. Велика повага і вдячність нашим захисникам.
В це особливе свято бажаю, насамперед, мирного неба над нашою країною, миру і спокою у наших серцях, родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров'я. Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом.
З повагою Турійський селищний голова
Олексій Безсмертний.