1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана

Дата: 01.10.2021 09:42

Турійська громада щиро вітає вас, шановні ветерани, поважні жителі нашої громади, із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Фото без описуЩороку 1 жовтня українці, разом зі всією світовою спільнотою, засвідчують глибоку пошану людям поважного віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війн та репресій, вони зуміли вистояти. Найбільше багатство літніх людей – їх досвід, мудрість та вміння. Безмежна вдячність Вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, родинного затишку та тепла.