Оголошення про надання в оренду нерухомого майна, що належить до власності Турійської селищної ради

Дата: 08.09.2021 12:46

Нерухоме майно – частина адміністративного приміщення:

1)Кабінети №35 площею – 12,4  кв.м., №36 площею-12,0 кв.м. розташовані на ІІ поверсі, загальною площею 24,4 кв.м., за адресою: майдан Центральний, 5 смтТурійськ, та включено  до Переліку першого типу.  Строк оренди -1 рік. Цільове призначення – за  пропозицією орендаря. Об»єкт опубліковано в ЕТС, ID об»єкта: RGL001-UA-20210901-72000 «Прозорро.Продажі» — система онлайн аукціонів з продажу та здачі в оренду майна.

Контактні дані: майдан Центральний,1 смт Турійськ, спеціаліст виконавчого апарату.

Розпорядження "Про включення об’єкта оренди в перелік Першого типу, що належить до власності Турійської селищної ради" ЗАВАНТАЖИТИ