Турійщина доєдналася до благодійної акції "Країна добрих сердець"

Дата: 26.08.2021 10:33

Фото без описуТурійська селищна територіальна громада Волинської області у День Незалежності України долучилася до надзвичайно важливого проєкту, який мав на меті порятунок життя дитини. Маленькі турійчани Денис Гончарук, Назар Карпук, Владислав Терефельський, Богдана Миколайчук, Христина Шуляк, Ольга Мікшина, Ірина Лосюк, Діана Левчук, Олександра Лукашик, Єва Лукашик, Евеліна Білун та Єва Саюк малювали на асфальті “Країну добрих сердець”, де живуть люди з великим серцем, чуйною душею. Жителі цієї країни ніколи не залишать у біді того, хто потребує підтримки та допомоги, а спільними зусиллями, об’єднаними серцями допоможуть, підтримають, подадуть руку у біді, бо люблять свою країну і людей, які в ній живуть.

Конкурс малюнка на асфальті був покликаний привернути увагу до родини українців Руслана та Анни Кудрявської, які вже понад 10 місяців ведуть боротьбу за свого єдиного синочка Єгорчика. Йому лише 1 рік і 8 місяців, але тяжка хвороба СМА (спінальна м’язова атрофія) 2 типу забрала у нього дитинство. Вони ведуть збір на найдорожчий у світі препарат “Zolgensma” (1 800 000 доларів).

Родина звернулася і до нашої громади за підтримкою.

#врятуєможиттяєгорчику

#країна_добрих_сердець