Вітаємо з нагородами з нагоди Дня Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 12:36

Фото без описуПочесною грамотою Ковельської районної державної адміністрації та Ковельської районної ради за вагомий особистий внесок в утвердження України як суверенної демократичної держави, у соціально-економічний розвиток Ковельщини, за активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України нагороджено Павла Анатолійовича Корецького, голову СВК «Батьківщина», депутата Турійської селищної ради, мецената.

Грамотами Турійської селищної ради за активну громадянську позицію, важливий внесок у розвиток громади та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України нагороджені:

- Антон Володимирович Нестеренко – підполковник, начальник третього відділу Ковельського територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

- Сергій Вікторович Янок – учасник бойових дій, захисник Донецького аеропорту;

- Жанна Василівна Бучко – директор КНП «Турійський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- Юрій Миколайович Крайнік – начальник СПД № 1 (смт Турійськ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області;

- Дмитро Вікторович Войтюк – директор ДП «Турійське лісове господарство»;

- Валентин Васильович Данилюк – підполковник цивільного захисту.

За багаторічну сумліну працю, вагомий внесок у розвиток громади, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України Грамотами Турійської селищної ради нагороджені Мирослав Антонович Каліщук та Володимир Васильович Ткач.

За поданням відділення нотаріальної палати України у Волинській області грамотою нагороджений Василь Павлович Гут, приватний нотаріус Ковельського районного нотаріального округу, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток громади, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.