Дитячий велопробіг у вишиванках – на підтримку захисників України

Дата: 23.08.2021 16:01

Фото без описуВперше у Турійську відбувся дитячий велопробіг у вишиванках на підтримку наших захисників України.

23 серпня, у День Державного Прапора України, відбувся патріотичний захід – велопробіг у вишиванках. У супроводі батьків, і, що особливо приємно, наших воїнів, які були учасниками російсько-української війни, а також поліцейських хлопчики та дівчата проїхалися вулицями Турійська.

Охоплені неймовірним духом патріотизму діти вигукували «Слава Україні! Героям слава!».

По завершеню Турійський селищний голова Олексій Безсмертний привітав маленьких мешканців селища з Днем Прапора та подарував солодкі гостинці. За підтримку хлопчикам та дівчатам подякували і воїни АТО/ООС. Зокрема, Сергій Янок зауважив, що діти – це наше майбутнє і тільки заради їх захисту і мирного неба над їхніми головами вони йшли боронити Україну.

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю.