На 13 сесії депутати розглянули питання різних сфер життєдіяльності громади

Дата: 13.08.2021 10:10

Фото без описуНа тринадцятій сесії Турійської селищної ради депутати розглянули до пів сотні питань, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Затвердивши порядок денний, обранці громади обговорили та прийняли відповідне рішення щодо внесення змін у бюджет Турійської селищної ради територіальної громади на нинішній рік.

Під час сесії депутати заслухали та взяли до відома чотири звіти: про хід і виконання бюджету селищної ради за перше півріччя 2021 року (інформувала начальниця відділу фінансів Наталія Кузьмич); про хід і результати виконання Програми соціально-економічного розвитку Турійської селищної ради територіальної громади за перше півріччя цього року (інформував Турійський селищний голова Олексій Безсмертний); про роботу старости Кульчинського старостинського округу Інни Красулі; про роботу старости сіл Купичів, Нири, Чорніїв, Свинарин Сергія Костя.

Фото без описуУ зв’язку із затвердженням на посаду старости Володимира Данилюка депутати проголосували за внесення змін у раніше прийняте рішення щодо утворення виконавчого комітету селищної ради та покладання на новопризначеного старосту обов’язків із вчинення нотаріальних дій та щодо ведення погосподарського обліку.

Одноголосно проголосували депутати за введення пів ставки тренера-викладача кіокушинкай карате у Турійській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Проголосували "за" делегування повноважень Турійської селищної ради щодо прийняття рішень про надання або відмову в соціальному обслуговуванні та/або наданні соціальних послуг для населення комунальному підприємству «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійської селищної ради». Також дозволили внести зміни у структуру селищної ради і підтримали внесення змін у рішення селищної ради «Про управління об’єктами власності Турійської селищної ради територіальної громади»; у програму розвитку житлово-комунального підприємства та благоустрою населених пунктів Турійської громади, прийнятої до 2023 року.

Крім того, на сесії було прийнято рішення направити три звернення Турійської селищної ради зініційовані депутатом Юрієм Пушкарським:

• Звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України щодо негайного ветування закону № 5153 про добровільне декларування активів фізичних осіб;
  •  Звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, голів фракцій у Верховній Раді України щодо вилучення із закопроєкту № 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» норми про зниження з 2 гектарів до 0,5 гектара земельної площі, дохід від продажу врожаю з якої не оподатковується;
  • Звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо запроводження мораторію на зростання вартості природного газу та електроенергії.

31 питання порядку денного стосувалося земельної сфери.

Рішення, які прийняли депутати на тринадцятій сесії, будуть оприлюднені на сайті Турійської селищної ради.

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю Турійської селищної ради.