Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Рятувальники застерігають бути обережними під час святкування Дня Незалежності України

Дата: 15.08.2021 10:55
Кількість переглядів: 633

Фото без описуЗ метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час святкових заходів.

Отож, забороняється застосовувати піротехнічні вироби (феєрверки і т. д.) при проведенні культурно-масових заходів без письмового погодження з органами державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки; розводити багаття, користуватися відкритим вогнем на відстані менше 30 метрів від будівель та споруд.

Яскравий вид розваг, такий як запалювання петард, ракет та феєрверків є небезпечною та ризикованою справою. І це не дивно, адже з використанням піротехнічних засобів у небо злітають і вибухають тисячі вогнів. Іноді ці вогні не встигають згаснути і падають на дахи будинків та підпалюють їх, іноді вибухають під ногами перехожих чи в руках самих підпалювачів.

Пам’ятайте: до будь-якого піротехнічного виробу не можна підходити раніше, ніж через дві хвилини після закінчення його роботи. А до багатозарядних краще не підходити ще довше.

У жодному разі не знищуйте непридатні петарди в багатті або в печі, загальноприйнятий спосіб утилізації піротехніки такий: залийте її водою на дві години і лише після цього викиньте разом із звичайним сміттям. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора