У грі бочча турійські спортсмени показують чудові результати

Дата: 08.08.2021 18:21

Фото без описуТурійщина славиться сильними духом людьми, які здобувають спортивні перемоги і прославляють свій маленький край. Серед них – турійчани Василь Патращук, Володимир Чижук, Роман Репета.

Днями вони взяли участь у щорічному спортивно-оздоровчому фестивалі «Повір у себе», який проходив у місті Горохів для людей з інвалідністю, і додому повернулися не з порожніми руками. Учасники змагалися у чотирьох видах: бочча, кеглі, дартс, стрільба з пневматичного пістолета. Турійчани вправлялися на влучністі під час гри бочча. В підсумку у класі ВС4 Василь Патращук здобув перемогу, зайнявши першу сходинку п’єдесталу пошани. У класі ВС1 Володимир Чижук здобув «срібло». А в класі ВС5 Роман Репета виборов «бронзу».

На початку серпня наші спортсмени продемонстрували чудові результати і на фестивалі з гри бочча на «Кубок Володимира»: у парних змаганнях (клас ВС4–ВС5) Василь Патращук та Володимир Чижук вибороли третє почесне місце. А в особистому заліку класу ВС1 Володимир Чижук здобув «срібло».

Щиро вітаємо і бажаємо наснаги та бажання досягати нових вершин у спорті!

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю Турійської селищної ради.