Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Рятувальники закликають людей не спалювати пожнивні залишки після збору врожаю

Дата: 06.08.2021 16:16
Кількість переглядів: 574

Рятувальники закликають громадян дотримуватися пожежної безпеки та не допустити спалювання пожнивних залишків (соломи та стерні) після збирання врожаю.
Полум’я від таких пожеж може легко перекинутись на житлові будинки, господарські споруди, лісові масиви та торф’яники. Відтак, через необережність при поводжені з вогнем чи внаслідок зумисного підпалу вже не потрібної соломи може згоріти роками нажите майно, сотні гектарів лісу чи торфу. Для того, аби приборкати такі пожежі в екосистемах, що виникають від одного лиш сірника, потрібно тижні роботи рятувальників та техніки пожежно-рятувальних підрозділів, значних матеріальних засобів і людських ресурсів.
Пам’ятайте: за необережні дії при поводженні з вогнем, а також умисний підпал сухої рослинності чи стерні, що завдало шкоду екологічному стану навколишнього природного середовища, передбачено сувору адміністративну відповідальність!
  Пам’ятайте, що дотримання вимог правил пожежної безпеки – це гарантія збереження майна та природних екосистем від знищення вогнем!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора