У день визволення Волині вшанували пам'ять загиблих земляків у роки Другої світової війни

Дата: 21.07.2021 17:32

Фото без опису21 липня Волинь відзначає 77-му річницю визволення рідної землі від нацистських загарбників. Під час Другої світової війни багато волинян загинули на фронтах, були важко поранені або закатовані у концтаборах, вивезені на примусові роботи. На землях Волині бойові дії тієї війни тривали і у вересні 1939 року, і у червні-липні 1941 року. Остаточною датою звільнення Волині вважається 21 липня 1944 року. За роки окупації нацисти знищили понад 165 тисяч мирних волинян.
Аби вшанувати пам'ять земляків, які постраждали в роки Другої світової війни, заступники Турійського селищного голови Жанна Яковініч та Сергій Власюк поклали квіти на братську могилу на Пагорбі Слави та хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих.
Сектор розвитку, комунікацій та зв'язків з громадськістю.