Святковий концерт, сповнений любові до України, представили аматори Сельця

Дата: 29.06.2021 11:01

На хвилі патріотизму, любові до своєї країни, віри у її мирне квітуче майбутнє у Сельці пройшов святковий концерт, присвячений Дню Конституції України та цвітові нашої нації – молоді.
Лилася з уст учасників місцевого самобутнього вокального колективу "Перлина" пісня, сповнена гордості за Україну і туги за її синами і доньками, у яких життя забирає війна. І та пісня, як доля нашої стражденної країни, була помережана червоними нитками радості та любові й чорними смутку та журби.
Проникливо і чуттєво звучали слова молитви за краще майбутнє для України з уст Софії Яцюри. Щемливо і по-дитячому щиро виконували музичні композиції Аня та Настя Яцук, а також юний гітарист Владомир Шворак.
За хвилини душевної насолоди глядачі дякували своїм односельчанам – аматорам сцени щирими гучними оплесками.

Прессекретар Турійської селищної ради.