Працівників медицини Турійщини привітали з професійним святом

Дата: 20.06.2021 07:54

Фото без описуЗ нагоди Дня медичного працівника Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та його заступник Сергій Власюк привітали працівників Турійського центру первинної медико-санітарної допомоги та Турійської лікарні планового лікування з професійним святом.

Напередодні керівники громади завітали у колективи на урочисті збори. Із щирими зиченнями добра, достатку, міцного здоров’я, шани від людей, а також словами вдячності за неоціненну працю вони зверталися до медпрацівників Турійщини.

Від імені Турійської громади Олексій Безсмертний та Сергій Власюк подарували квіти та пам’ятні подарунки завідуючому Турійської АЗПСМ Василю Кузику; сестрі господині цього ж медичного закладу Руслані Тарасюк; старшій медичній сестрі Турійської АЗПСМ Наталії Панасюк; лікарю-терапевту Турійської лікарні планового лікування Ользі Лютій; сестрі медичній загально-хірургічного відділення Ользі Дудар; лаборанту Наталії Бешті; сестрі медичній соматичного відділення Віті Троцюк; молодшій сестрі медичній відділення професійного прибирання Юлії Воробей.

Цей святковий день був позначений багатьма приємними моментами і каскадом нагород різних рівнів. Зокрема, за вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня медичного працівника Почесними грамотами Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації нагородили Тамару Хомик, сестру медичну ЗПСМ; Ларису Козловську, молодшу медичну сестру Турійської АЗПСМ; Миколу Шуміка, медичного директора по організаційно-методичній та інформаційній роботі; Ольгу Стичук, старшу сестру медичну стаціонарів.

Чимало нагород працівники медичних закладів отримали з рук керівників Турійського центру первинної медико-санітарної допомоги та Турійської лікарні планового лікування.

А ще гарний настрій створювали у колективах такі приємності, як подаровані пісні від тріо «Оксамит» Турійського міського будинку культури, або ж солодкі смаколики та щира розмова у колі дружнього колективу.

Прессекретар Турійської селищної ради.