Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Як стати орендарем комунального нерухомого майна Турійської селищної ради з 01.06.2021 року

Дата: 16.06.2021 14:51
Кількість переглядів: 540

Шановні потенційні орендарі!

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019 року (надалі – Закон), та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна (надалі – Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» № 483 від 3 червня 2020р., та Положення про  оренду майна, що знаходиться у власності Турійської селищної ради  територіальної громади, затвердженого рішенням сесії селищної ради від 25.02.2021 року №5/7 «Про управління об’єктами власності Турійської селищної ради територіальної громади», змінено  процедуру передачі в оренду комунального майна.

Відтепер, потенційний орендар – фізична або юридична особа, яка виявляє бажання взяти в оренду комунальне нерухоме майно Турійської селищної ради територіальної громади , орендодавцями якого є  балансоутримувачі комунального майна Турійської селищної ради, може зробити це одним із наступних способів:

1. Взяти участь в аукціоні на право оренди об’єкта комунальної власності, включеного до Переліку першого типу, який оголошено в електронній торговій системі Прозорро.Продажі (надалі – ЕТС).

Інформація про оголошені аукціони опублікована за посиланням.(/Комунальна власність/  вільні приміщення).

Для участі потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні в електронній формі та документи згідно з переліком документів, що додається потенційним орендарем до заяви для участі в аукціоні в електронній формі

1) для потенційних орендарів - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для потенційних орендарів - іноземних громадян та осіб без громадянства - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних орендарів - юридичних осіб (фізична особа – підприємець):

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску на рахунок оператора електронного майданчика;

5) Інші документи, передбачені умовами оренди майна, опублікованими в оголошенні про проведення відповідного аукціону.

2. Суб’єкти, які згідно із ст. 15 Закону мають право на оренду майна без проведення аукціону за зазначеним в інформаційному повідомленні цільовим призначенням, мають право подати в ЕТС заяву на оренду відповідного об’єкта оренди відповідно до оприлюдненого інформаційного повідомлення про передачу об’єкта оренди без проведення аукціону. (ДОДАТОК 1),(ДОДАТОК 2)

Інформаційні повідомлення про передачу об’єктів оренди без проведення аукціону опубліковано за  посиланням (Комунальна власність/вільні приміщення)

Установчий документ (статут) подається потенційним орендарем лише у разі, коли відповідний установчий документ (статут) не оприлюднено на порталі електронних сервісів, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

3. Подати в ЕТС заяву шляхом заповнення електронної форми на оренду майна, включеного до Переліку першого або другого типу.

Заява на оренду майна, включеного до Переліку першого типу, подається якщо об’єкт оренди було включено до Переліку першого типу не за заявою потенційного орендаря або у випадку, коли потенційний орендар бажає подати свої пропозиції щодо строку оренди такого об’єкта. (ДОДАТОК 3)

Заява на оренду майна, включеного до Переліку другого типу, подається потенційним орендарем, визначеним ч.1 ст. 15 Закону, якщо об’єкт оренди було включено до Переліку другого типу не за його ініціативою або у випадку, коли потенційним орендарем є особа, визначена ч.2 ст. 15 Закону. (Заява згідно ДОДАТКУ 1)

Перелік документів. (ДОДАТОК 2)

4. Звернутись з заявою в електронній формі через ЕТС до балансоутримувача комунального майна Турійської селищної ради з заявою про включення визначеного об’єкта комунальної власності до одного з Переліків (якщо об’єкт не включено до жодного з Переліків):

– до Переліку першого типу (переліку об’єктів, що передаються в оренду на аукціонах) – якщо заявником є особа, не зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону. (ДОДАТОК 4)

– до Переліку другого типу (переліку об’єктів, що передаються в оренду без проведення аукціону) – якщо заявником є особа, зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону.  (ДОДАТОК 5)

Перелік документів. (ДОДАТОК 2)

УВАГА! Не можуть бути орендарями комунального майна особи, на яких поширюються обмеження, встановлені ч.4 ст.4 Закону. 

Усі потенційні орендарі разом з заявою щодо оренди та доданими до неї документами, зобов’язані надати інформацію про їх відповідність вимогам Закону до орендарів комунального майна за формою:

для фізичних осіб: (ДОДАТОК до ЗАЯВИ)

для юридичних осіб: (ДОДАТОК до ЗАЯВИ)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора