Оголошення надання в оренду нерухомого майна та про включення майна до Переліку другого типу

Дата: 16.06.2021 11:58

Нерухоме майно – частина приміщення гаража (1-бокс площею-17,0кв.м., 3-4 бокс (об’єднані) площею - 37,2 кв.м.; 6 – бокс площею – 20,9 кв.м.; 14 – бокс площею – 20,9 кв.м.) площею ___96,0____ кв.м, розташоване за адресою: майдан Центральний, 5 смт Турійськ, включено до Переліку другого типу.

Бажаний строк оренди - _до 5 років_.

Цільове призначення -  схронності транспортних засобів.

Контактні дані: майдан Центральний,1 смт Турійськ, спеціаліст Турійської селищної ради, каб.8 (відповідно до абзацу 8 пункту 15 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, додаються документи згідно Додатку 1 «Перелік документів, що подаються потенційними орендарями, які звернулися із заявою про включення об’єкта оренди до Переліку другого типу або заявою про оренду об’єкта з Переліку другого типу»).