Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Вітаємо із святом Останнього дзвоника!

Дата: 08.06.2021 09:27
Кількість переглядів: 576

Останній дзвоник свято-символ закінчення навчання. Цей день щемливий, душевний і веселий водночас. У 15 школах Турійської громади останній дзвоник сповістив 2604 учням про закінчення 2020/2021 навчального року та прихід довгоочікуваних літніх канікул. Свою першу сходинку у здобутті середньої освіти цьогоріч подолали 294 першокласники. Навчання в школах завершили 226 дев’ятикласників і 128 одинадцятикласників. Серед випускників Турійської громади є 12 медалістів – 8 золотих і 4 срібних, а з-поміж дев’ятикласників 21 учень отримає свідоцтво з відзнакою. Хоча найбільша винагорода за працю у шкільні роки є, звичайно, знання, досвід, спілкування, наука бути, насамперед, ЛЮДИНОЮ.

У ці червневі квітучі дні щиро вітаємо

усіх школярів, їх батьків та педагогів

із святом Останнього дзвоника!

Скінчився навчальний марафон і попереду – сонячні дні та канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств. 

Для випускників ці дні особливі, бо перед ними стеляться дороги в доросле життя із своїми викликами, складнощами та проблемами. Бажаємо вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, і щоб на вашому шляху було більше добра, справедливості, перемог і здійснених мрій.

Висловлюємо слова вдячності педагогам і бажаємо мудрості, терпіння, міцного здоров’я, а батькам – віри в своїх дітей.

З найщирішими вітаннями Турійська селищна рада.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора