Рятувальники закликають дотримуватись правил безпеки на воді

Дата: 31.05.2021 10:04

Фото без описуТурійський РС УДСНС України у Волинській області звертається до всіх мешканців громади та нагадує про правила безпеки на воді.

Статистика свідчить, що більшість людей гине через особисту необачність та грубе порушення елементарних правил безпеки на воді. Державна служба надзвичайних ситуацій не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до їх порад та застережень. Тому звертаємось до Вас з турботою та проханням: відпочиваючи, дотримуйтеся заходів безпеки. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо. Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

Правила поведінки на воді:

1. Купатись дозволено тільки в місцях, які визначені органами виконавчої влади та обладнані для купання людей.

2. Не пірнайте з містків, дамб, дерев, високих берегів.

3. Не використовуйте для плавання такі небезпечні засоби як дошки, колоди.

4. Не вживайте спиртні напої під час купання.

5. Не допускайте у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеження руху рук та ніг.

6. Не подавайте помилкові сигнали небезпеки.

7. Не заходьте глибше ніж до поясу у воду (дітям, які не вміють плавати).

8. Не допускайте купання дітей без супроводу дорослих.

Турійський РС УДСНС України у Волинській області.