Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

На другому пленарному засіданні десятої сесії більшість питань стосувалися землі

Дата: 27.05.2021 09:51
Кількість переглядів: 534

25 травня пройшло друге пленарне засідання десятої чергової сесії Турійської селищної ради. Із 26 депутатів участь у засіданні сесії взяли 20 обранців громади.

Узгодивши порядок денний, депутати взялися за розгляд питань, першим з яких було: «Про внесення змін в рішення селищної ради від 24.03.2021 № 7/8 «Про проект рішення про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Турійської селищної ради»». У зв’язку із зверненням підприємців щодо зменшення ставки оподаткування на нерухоме майно для фізичних осіб-підприємців ІІ групи на засіданні сесії депутати проголосували за  встановлення ставки опадаткування не 1,5 %, як було вирішено раніше, а 1,2 %.

Одноголосно обранці громади проголосували за прийняття Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Турійській селищній громаді на 2021–2025 роки. При цьому Турійський селищний голова Олексій Безсмертний зауважив, що на засіданні виконавчого комітету буде розроблена детальна схема діяльності рятувальних частин громади, які ефективно зможуть діяти у разі виникнення пожеж чи інших надзвичайних ситуацій.

Третє питання порядку денного стосувалося внесення змін у попередньо прийняте рішення сесії селищної ради щодо затвердженої структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів. При цьому головуючий сесії Олексій Безсмертний зауважив, що кількість одиниць не збільшується, відбувається лише взаємозаміна одних посад на інші.

Також депутати затвердили розпорядження селищного голови, видані у міжсесійний період, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Турійської селищної ради.

Блок земельних питань був чималий. Напередодні профільна комісія розглянула до півтори тисячі питань, більшу частину з яких винесли на розгляд депутатів у сесійну залу, частину залишили на доопрацювання. Під час сесії депутати вирішили зупинятися і обговорювати проблемні. Зокрема, було запропоновано детально вивчити, яка є кількість площ земель, котрі належали колись колективним сільськогосподарським підприємствам. Депутати таку пропозицію підтримали, у зв’язку з цим частину заяв на виділення землі були відкладені на до вивчення.

На завершення депутати проголосували за прийняття на баланс Турійської селищної ради меліоративних каналів на території громади, але за умови передання у власність і нерухомості цієї організації.

По всім питанням порядку денного депутати прийняли відповідні рішення, які будуть розміщені на сайті.

Прессекретар Турійської селищної ради.

фото ілюстративне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора