Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Павло Пікарук став переможцем Міжнародного конкурсу „Зоряний янгол”

Дата: 16.05.2021 18:25
Кількість переглядів: 1229

Фото без описуПриємна новина днями надійшла у Турійську музичну школу – акордеоніст Павло Пікарук здобув перемогу на Першому Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряний янгол». Цей конкурс втілював дві благородні місії – з однієї сторони він проводився, аби підтримати обдарованих дітей, з іншої – кошти, які вносили конкурсанти за участь, були використані на благодійність: організатори закупили продукти та необхідні речі для вихованців дитячого будинку в місті Коростень.  

Фестиваль мистецтв проходив у двох номінаціях – «Вокал» та «Інструментальне мистецтво”. Взяти участь у „Зоряному янголі” зголосилося 470 учасників не лише з великих та маленьких міст України, а й з Білорусі та країн Прибалтики.

Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли п'ятиразовий учасник фестивалю Сан-Ремо, володар чотирьох золотих і одного платинового диска, композитор і продюсер Роберто Руссо (Рим, Італія); заслужений діяч мистецтв України, лауреат національних та міжнародних конкурсів, доцент кафедри композиції Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського Ірина Алексійчук; викладач фахового коледжу «Універсум» Київського університету ім. Бориса Грінченка, провідний майстер сцени Академічного камерного хору „Хрещатик” Наталія Косінська; солістка національної опери України, лауреат міжнародних конкурсів Катерина Руссо.

Тож визнання таких метрів музичного Олімпу стало справжнім компліментом для Павла та його викладача Наталії Романчук.

– Участь у цьому конкурсі вирішили взяти з двох причин, – ділиться Наталія Олександрівна. – По-перше, для Павла це був перший досвід у конкурсі міжнародного рівня, по-друге, нам дуже сподобалась назва, адже діти, завдяки грошовому внеску за участь у розмірі 200 гривень ставали, так би мовити , янголами для тих, хто потребує допомоги. Організація конкурсу була на дуже високому рівні. Приємно, що створили групу, у якій можна було відразу відслідковувати хід проведення фестивалю-конкурсу та його результати. Коли ми побачили, що серед тих, хто зайняв перше місце, є прізвище Павла, скажу відверто, нашому щастю не було меж.

Наталія Романчук переконана і з власного досвіду бачить, що подібні конкурси справді необхідні. Вони спонукають дітей розвиватися, вдосконалювати свою майстерність, плідно працювати на хороший результат, дають поштовх до звершень і підтримують вогник зацікавлення до музичного мистецтва.

– Я дуже вдячна за старанність своєму талановитому учневі Павлу, – каже Наталія Олександрівна, – а також батькам, які в усьому підтримують сина, допомагають, і ми завжди разом радієм успіхам та новим сходинкам, які долає Павло. Тож будемо й далі працювати і рухатись вперед до нових перемог.

Прессекретар Турійської селищної ради.

Фото надала Наталія Романчук.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора