Веселе дійство із піснями, танцями та аніматорами у час Великодніх свят подарували турійчанам

Дата: 06.05.2021 14:11

На осяяному весняним сонечком майдані перед Турійським міським будинком культури на третій день Великодніх свят розгорнулося веселе дійство. Свято пісні, музики, танцю, гарного настрою внесло нотки радості у серця турійчан в ці світлі дні. А дітлахів особливо потішили веселі руханки і забави із кумедними героями зі студії аніматорів будинку культури.

Свою творчість представили глядачам учні Турійської музичної школи. В цей святковий день віртуози-музиканти Катруся Стичук, Богдан Сидорук, Павло Пікарук, Вікторія Войтюк, Мар’ян та Владомир Швораки продемонстрували публіці свою майстерну гру на баяні, акордеоні, бандурі та гітарі.

Плеяда юних вокалістів Турійщини подарувала глядачам букет різножанрових українських пісень, зробивши свято неповторним. Лунала пісня з уст Уляни Лосюк, Валерії Здробилко, Каріни Арсеній, Юлії Лижник, Каріни Левчук та Серафима Мірчука. Переливи дитячих голосів весняними дзвіночками бриніли під час виступу вокального гурту «Фентезі». Низку пісень подарувала глядачам Ірина Скубій разом зі своїми вихованцями – учасниками дитячого вокального гурту будинку культури.

Барвистості та динаміки святу додали хореографічні номери студії народного танцю «Поліські вихиляси».

Із Світлими Христовим Воскресінням привітав турійчан селищний голова Олексій Безсмертний.

На згадку про святкове дійство кожен міг сфотографуватися біля великодньої фотозони або із аніматорами.

Усі охочі могли також оглянути виставку робіт майстрів Турійщини, розгорнутої у фоє будинку культури, а за бажанням і придбати вподобані вироби.

Прессекретар Турійської селищної ради.

Фото Ірини Прус.