Турійська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора загальноосвітьої школи І-ІІІ ступення ім. О.С.Панасюка с. Бобли

Дата: 03.03.2021 12:18

Фото без описуНайменування закладу: загальноосвітьої школи І-ІІІ ступеня  ім.О.С.Панасюка с. Бобли.

Місце знаходження закладу:  вул. Нижня, 9, с.Бобли,  Волинської області.

Найменування посади та умови оплати праці: директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. О.С.Панасюка с.Бобли, посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом відповідно до вимог чинного законодавства України.

Кваліфікаційні та професійні вимоги: посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. О.С.Панасюка с.Бобли, може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. Кандидат повинен знати Конституцію України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №988-р.

Призначення здійснюється за результатами конкурсу на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. О.С.Панасюка с.Бобли, шляхом укладання контракту строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. О.С.Панасюка с.Бобли, вперше.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в наступні документи:

-  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”;

-  автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;

-  довідку про відсутність судимості;

-  довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи прийматься за адресою: Турійська селищна рада, смт.Турійськ, майдан Центральний, 1 , протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення  на сайті Турійської селищної ради в розділі «Комунальна власність» - «Конкурси».

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Інформація щодо проведення конкурсу

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі, конкурсна комісія:

перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

визначає перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Ознайомлення кандидатів із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступеня ім. О.С.Панасюка с.Бобли, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування .

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. О.С.Панасюка с.Бобли, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перевірка знання законодавства проводиться у формі письмового або комп»ютерного тестування. Перелік питань, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань розробляється і затверджується відділом освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради та оприлюдненнться на сайті Турійської селищної ради

Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу або визначає конкурс таким, що не відбувся.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Зразок заяви на участь у конкурсі ЗАВАНТАЖИТИ